Poznań, Wielkopolskie

Kierowca C+E Saarbrücken

Telefon: 725537666
work'n europe

Opis:

Opis stanowiska:

  • praca w systemie 4/1,
  • trasy międzynarodowe na odcinkach Niemcy-Francja,
  • różne typy pojazdów,
  • rozładunek pojazdu w większości należy do zadań kierowcy.

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kategorii C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowych oraz karta kierowcy,
  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w transporcie,
  • uprawnienia ADR oraz na wózki widłowe będą dodatkowym atutem,
  • znajomość języka angielskiego mile widziana,
  • gotowość do pracy w systemie 4/1.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • pracę w stabilnym przedsiębiorstwie z doświadczeniem,
  • pełne wsparcie w trakcie negocjacji z potencjalnym pracodawcą,
  • pomoc w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych.

Wymagania:

Kategorie prawa jazdy:
B C+E
Dodatkowe uprawnienia:
Ważne badania:
Języki obce:
niemiecki

Warunki:

Praca w ruchu:
UE
Typ zabudowy:
Dowolny
System:
4/1
Obsada:
pojedyncza
Zasady współpracy:
Ładuję...