Poznań, Wielkopolskie

Kierowca C+6E

Telefon: 725537666
work'n europe

Opis:

Kierowca C+E (m/k) Saarbrücken

Opis stanowiska:

- praca w systemie 4/1,

- trasy międzynarodowe na odcinkach Niemcy-Francja,

- różne typy pojazdów,

- rozładunek pojazdu w większości należy do zadań kierowcy.

Wymagania:

- ważne prawo jazdy kategorii C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowych oraz karta kierowcy,

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w transporcie,

- uprawnienia ADR oraz na wózki widłowe będą dodatkowym atutem,

- znajomość języka angielskiego mile widziana,

- gotowość do pracy w systemie 4/1.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

- pracę w stabilnym przedsiębiorstwie z doświadczeniem,

- pełne wsparcie w trakcie negocjacji z potencjalnym pracodawcą,

- pomoc w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych.

Wymagania:

Kategorie prawa jazdy:
B C+E
Dodatkowe uprawnienia:
Ważne badania:
Języki obce:
angielski niemiecki francuski

Warunki:

Praca w ruchu:
UE
Typ zabudowy:
Dowolny
System:
4/1
Obsada:
pojedyncza
Zasady współpracy:
Umowa o pracę
Ładuję...