okolice Wrocławia, Wrocław, Dolnośląskie

KIEROWCA C+E – chłodnia – trasy międzynarodowe – Hrabstwo Wexford – Irlandia

Telefon: 784310200
CE DRIVER

Słoneczna 42a/2/1 55-010 Radwanice

Opis:

Agencja zatrudnienia CE DRIVER® nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w irlandzkiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 2/3 miesiące pracy, następnie 2/3 tygodnie wolnego

Rodzaj naczepy: chłodnia

Wynagrodzenie: min. 750 – 850 € netto tygodniowo

Miejsce pracy: Hrabstwo Wexford, Irlandia

Opis stanowiska pracy:

·       prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu chłodnia,

·       przewóz świeżych i zamrożonych towarów, drobnicy oraz lekarstw w trasach po Europie

Wymagania:

Kategorie prawa jazdy:
C+E
Dodatkowe uprawnienia:
ADR Podstawowy
Ważne badania:
Języki obce:
angielski

Warunki:

Praca w ruchu:
UE Poza UE
Typ zabudowy:
Chłodnia
System:
inne
Obsada:
pojedyncza
Zasady współpracy:
Umowa o pracę
Ładuję...