okolice Wrocławia, Wrocław, Dolnośląskie

KIEROWCA C+E – walkingfloor lub wywrotka – kampania cukrowa – Erfurt

Telefon: +48784310200
CE Driver

Słoneczna 42a/2/1, 55-010 Radwanice

Opis:

Opis stanowiska pracy:

·      prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu walkingfloor lub wywrotka,

·      przewóz buraków cukrowych w lokalnych trasach ok. 120 – 140 km

Warunki zatrudnienia:

·      praca w systemie zjazdowym 3/1 lub bez systemu,

·      zatrudnienie na czas trwania kampanii od 1 września do lutego,

·      bardzo dobrze zaplanowana praca, wg. ustalonego grafiku,

·      możliwość kontynuowania zatrudnienia w firmie po kampanii,

·      bezpłatne zakwaterowanie w pensjonacie w pobliżu bazy,

·      zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

·      odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,

·      wynagrodzenie godzinowe 12 € brutto, zależnie od wybranego systemu:

·      w systemie 3/1: podstawa 1900-2200 € brutto + diety 28 €,

·      bez systemu: podstawa 2200-2400 € brutto + diety 28 €,

Wymagania:

Kategorie prawa jazdy:
C+E
Dodatkowe uprawnienia:
Kurs na przewóz rzeczy Karta kierowcy
Ważne badania:
lekarskie psychotechniczne
Języki obce:
niemiecki

Warunki:

Praca w ruchu:
Lokalne
Typ zabudowy:
Wywrotka
System:
3/1
Obsada:
pojedyncza
Zasady współpracy:
Umowa o pracę
Ładuję...